17 III 2019 r. - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1/- W dzisiejszą niedzielę w całej Polsce – modlitwą i ofiarą /do puszek przy kościele/- wspieramy - polskich Misjonarzy i Misjonarki posługujących w 96 krajach na wszystkich kontynentach. /składka dzisiejsza i za tydzień jest przeznaczona na rachunek za ogrzewanie kościoła/.
2/- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g.17.00, następnie Suplikacje, ucałowanie Krzyża, który zawiera w sobie relikwie skały z Golgoty.
3/- w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o g. 17.00 ,o g.18.00 dla dorosłych, g.: 17.30 Msza św. ,wszystkich zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach pasyjnych !!!
4/- módlmy się już dziś za Ks. Rekolektanta i jak największe owoce Rekolekcji dla całej Parafii, które rozpoczniemy od przyszłej niedzieli 24 III - do środy 27 III - program w gablocie, na karteczkach, stronie internetowej
5/- pod chórem można nabyć baranki i paschaliki na stół wielkanocny – ofiara od 8 zł oraz
- kartki świąteczne/ 1,2 zł/- fundusz na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących z Parafii.
- przy gazetach jest wystawiona puszka na ofiary – na kwiaty do Bożego Grobu,Bóg zapłać za ofiary.
6/- we wtorek 19.III.- Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP.
7/ w środę o g. 18.30 – KURS BETA w domu katech.,we czwartek –po Mszy św. - ok. g.18.45- Akcja Katolicka, w sobotę o g.9.30 – Ministranci, 10.30 – Dzieci Maryi, 19.00 – Młodzież.
8/- trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę z Bielska Hałcnowa do Łagiewnik od 30.IV- 3.V./szczegóły w gablocie/,
9/- w zakrystii można nabyć bilety do kina Janosik w Żywcu – na wartościowy film pt. Kafarnaum - - seans w niedzielę 24.III.OG.14.00, w B.- B. wszedł na ekrany film o Janie Nowaku Jeziorańskim – Kurier.
10/- Caritas diecezjalna poszukuje wolontariuszy/ szczegóły na Internecie/,
11/- akcja makulatura dla Peru – do środy 20 III - włącznie/ składamy w domu katechetycznym/
12/- w sobotę 23.III. O DG .9.00- 15.00- spotkanie przyjaciół Misji w kościele NSP Jezusa w B.- Białej.
13/- zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, nowy Oremus od przyszłej niedzieli.
14/ - deklaracje do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego- należy zabrać,wypełnić i przynieśc 25 III
15/- dziękujemy Rodzinom za sprzątanie naszej świątyni- liczymy na kontynuację.