7 IV 2019 r. - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1/- Zapraszamy wszystkich na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o g. 17.00.
2/- w środę 10 IV, od godz. 8.00 – udamy się z posługą sakramentalną do naszych Chorych przed Wielkanocą/dodatkowe osoby prosimy zgłaszać do wtorku 9 IV - włącznie!!!/, w tym dniu dodatkowa spowiedź przedświąteczna od g. 14.30- 16.00 oraz od 16.30 – 18.00/ 2 księży/ - nie odkładajmy tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę!
3/- Spotkania w nadchodzącym tygodniu:
- we wtorek 9 IV -po Mszy św. wieczornej ok. godz.18.45- Apostolstwo Rodzin im. Św. Jana Pawła II,
- w środę 10 IV - c.d. KURSU BETA/o sakramentach św. o g. 18.30/- dom katechetyczny,
- w czwartek 11 IV- po Mszy św. wieczornej ok. g.18.45- Akcja Katolicka.
4/- zaproszenie na Ekstremalną Drogę Krzyżową /6 wersji/- 12 IV /piątek/, szczegóły w gablocie i na www.edk.org.pl
5/- w piątek o godz. 17.00 – rozpoczęcie w kościele Drogi Krzyżowej na nasz cmentarz ulicami- - Kard. Wyszyńskiego i JPII, zakończenie Mszą św. ok. g 18.15
6/- w przyszłą niedzielę 14 IV - przypada Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej- uroczyste poświęcenie palm przed kościołem o g. 11.00, procesja wokół kościoła oraz Msza św., zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci z samodzielnie wykonanymi palmami, -w tym dniu jest obchodzony Światowy Dzień Młodzieży- początek liturgii z udziałem Ks. Bpa - w Bielsku Białej przy kościele Trójcy Przenajświętszej o g. 13.30, przejście do katedry Św. Mikołaja - Msza św., zapraszamy szczególnie Młodzież, która przyjęła Sakrament Bierzmowania.
7/- w przyszłą niedzielę o g.19.00 – odbędzie się Misterium Męki Pańskiej w Żywcu- pod Grojcem - skorzystajmy z tego ważnego wydarzenia/dorośli bilety 15 zł, dzieci do 6 r. życia gratis/
8/- w bielskich kinach , Galeria Gemini i Sfera jest wyświetlany film- „Miłość i Miłosierdzie” – zachęcamy do obejrzenia.
9/- pod chórem można nabyć baranki i paschaliki na stół wielkanocny oraz kartki świąteczne !!!
10/- zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej – w Gościu Niedzielnym – film o św. Ignacym Loyoli- 5 zł,
- Dobre Nowiny , ChiT, Oremus kwietniowy do odebrania w zakrystii- ewangelizujmy przez prasę.
11/podziękowania od Ks. Jacka z Ukrainy za modlitwę i ofiary na działalność na Ukrainie, dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła.