21 IV 2019 r. - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1) Dziś Nieszpory połączone z Nowenną do Miłosierdzia Bożego o g. 17.20 - gorąco zapraszamy.
2) Jutro Nowenna do Miłosierdzia Bożego - będzie 15 minut przed pierwszą Mszą św.
3) W pozostałe dni tygodnia nowenna będzie odprawiana 15 minut przed Mszami św. Zapraszamy!
4) W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedzielę o g. 8.00, 11.00, 18.00 - w tym dniu nie ma Nieszporów. Składka przeznaczona na katolickie uczelnie UPJPII oraz KUL, dziękujemy za ofiary.
5) W piątek – w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
6) W przyszłą Niedzielę – Uroczystość Bożego Miłosierdzia, modlimy się za naszą Ojczyznę, o g. 15.00 - uroczyste nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do g. 17.45. Zachęcamy wszystkich do praktykowania tego pięknego nabożeństwa na co dzień!!!
7) W tym dniu rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia, jest to zarazem święto patronalne Caritas.
8) Podziękowanie za udział w uroczystościach Triduum Paschalnego wszystkim Gościom i Parafianom, Orkiestrze Zarzeckiej, Strażakom OSP z Zarzecza za wartę przy Grobie Pańskim, niesienie baldachimu i obrazu Miłosierdzia Bożego, niosącym feretrony Paniom w strojach regionalnych, KGW, Magurzanom, dzieciom ,młodzieży, ministrantom, lektorom, Ks. Dk.Maciejowi za przygotowanie młodzieży, lektorów, ministrantów do posługi w czasie całego Triduum i dzisiejszej uroczystości a także służbie kościelnej - P. Krzysztofowi, P. Sebastianowi P. Oskarowi, P. Maryli, zespołowi dekoratorskiemu - P. Klisiom i P. Kajzerom,P. Adamkowej, P. Fijakom, - wszystkim osobom posługującym przy sprzątaniu naszej świątyni, podziękowania za przygotowane paczki świąteczne.
9) Wszystkim życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!