5 V 2019 r. - 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA BIBLIJNA

1/ serdecznie zapraszamy na MAJÓWKI- codziennie o godz. 17.45, po niej bezpośrednio Msza św. / w związku z tym- w poniedziałek, środę i piątek- nie ma Mszy porannych/
- Zachęcamy do odprawiania tego nabożeństwa w naszych domach oraz przy kapliczkach na terenie parafii!!!
2/ Liturgiczne obchody tygodnia:
-a/- w poniedziałek 6 V - święto Świętych Apostołów- Filipa i Jakuba/ pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za Ks. Filipa Magierę z Zabłocia, który pełnił u nas posługę diakona/.
-b/- w środę 8 V - uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, w tym dniu o g. 10.00 w kościele w Wilamowicach Ks. Bp Roman Pindel udzieli święceń diakonatu akolitom naszej Diecezji. Módlmy się także za kandydatów do święceń prezbiteratu, które zostaną udzielone 25 V - G.10.00 w katedrze Św. Mikołaja w Bielsku- Białej -zapraszamy wszystkich Solenizantów i Solenizantki na Mszę św. o g. 18.00.
3/- w przyszłą niedzielę 12 V – Dobrego Pasterza- rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele- składka w tym dniu będzie przeznaczona jako dar naszej wspólnoty dla Ks. Neoprezbitera Macieja Stoły, Bóg zapłać za wszelkie ofiary!!!
- Mszę św. Prymicyjną odprawi dla całej Parafii w niedzielę odpustową ku czci Św. Antoniego - 16 VI o godz. 11.30,kazanie wygłosi Ks. Filip Magiera z Zabłocia.
4/- w następną niedzielę przybędą do nas Siostry Służebniczki - dadzą świadectwo o swojej - posłudze, poproszą o modlitwę i pomoc materialną do puszek przed kościołem,
5/- od 13 V rozpoczynamy w naszej Parafii - NABOŻEŃSTWA FATIMSKIE - kazania będzie głosił - Ks.Bartłomiej Kijas - wikariusz ze Strumienia.
6/- w piątek 10 V- po Mszy św. wieczornej – ok. g. 18.45- spotkanie Apstolstwa Rodzin im. Św. JPII.
7/- w sobotę 11 V - o g. 9.30 – zbiórka Ministrantów,10.30 – Dzieci Maryi, 19.00-Oazy młodzieżowej.
8/- trwa Tydzień Biblijny – zachęcamy do regularnej, indywidualnej lektury Pisma św.!!!
9/- zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, nowe Misyjne Drogi, Dobre Nowiny,
- w zakrystii do odebrania dla abonentów nr majowy Oremusa.
10/- dziękujemy wszystkim Ks. Prelegentom, Uczestnikom i Organizatorom KURSU BETA-
- niech wszystkim Pan Bóg- przez wstawiennictwo – błogosławionego Ks. Władysława Bukowińskiego błogosławi!!!
11/- wszystkim życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia- Szczęść Boże.