19 V 2019 r. - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1/ Serdecznie zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE – odprawiane codziennie o g. 17.45, bezpośrednio po majówce jest odprawiana Msza Święta
2/ Liturgiczne obchody tygodnia:
2.1/- we wtorek 21 V - wspomnienie Św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika,
2.2/- w piątek 24 V - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, jest to zarazem Dzień Modlitwy za Kościół w Chinach ustanowiony przez emerytowanego papieża Benedykta XVI.
3/ W środę 22 V - przypada 24 rocznica pobytu św. papieża Jana Pawła II , na terenie naszej Diecezjin- Skoczów, Bielsko- Biała, Żywiec w tym dniu po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Św. Rity, błogosławienie róż
4/ W sobotę 25 V - o godz. 10.00 w katedrze Św. Mikołaja w Bielsku-Białej, Ks. Biskup Roman Pindel udzieli diakonom naszej Diecezji- także Ks. Dk. Maciejowi- święceń kapłańskich, wszystkich kandydatów do święceń polecamy Panu Bogu w modlitwie!!!
5/ Msza św. Prymicyjna Ks. Macieja w rodzinnej Parafii – w Kończycach Wielkich – 26 V - godz. 11.00 u nas 16 VI - w Odpust ku czci Świętego Antoniego o godz. 11.30
6/ W przyszłą niedzielę 26 V - modlimy się za wszystkie MAMY z okazji ich święta.
7/ Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, jest m.in. nowy CHiT oraz MGN,
8/ Od przyszłej niedzieli będzie do odbioru czerwcowy numer OREMUSA.
9/ W zakrystii są do nabycia bilety do kina Janosik w Żywcu na wartościowy film pt. GREEN BOOK (Zielona książeczka) zdobywca Oskarów/- na 26 V - G. 14.00/ cena 8 zł/.
10/ Serdecznie dziękujemy osobom za wszelkie wykonywane prace przy kościele, Rodzinom za sprzątanie- liczymy na kontynuację, za wszelkie dobro, które czynicie wobec innych, niech Pan Bóg błogosławi i ma Was w swojej opiece, Dziękujemy za dar materialny z zeszłej niedzieli dla Ks. Dk. Macieja, dzisiejsza składka jest przeznaczona na wymianę rzutnika, Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
11/ Wszystkim naszym Gościom i Parafianom życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia!