9 VI 2019 r. - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1/ - przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci NSP Jezusa, w niedzielę o g. 17.45, - w tygodniu bezpośrednio po Mszach św.- w pon., śr., pt.- o godz. 7.00, wt., czw., sob. o g. 18.00.
2/ - liturgiczne obchody tygodnia:
2.1/ - w poniedziałek 10 VI - święto NMP- Matki Kościoła a zarazem Misyjny Dzień Chorych,
- Msze św. o g.7.00, 16.00- Msza rocznicowa dla dzieci z kl.IV oraz o g. 18.00,gorąco zapraszamy,
- składka z tego dnia przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki i Dziecka w B.- Białej,
2.2/ - we wtorek 11 VI - wspomnienie Św. Barnaby, Apostoła,
2.3/ - we czwartek 13 VI - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana...
2.4/ - w piątek 14 VI - wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, bpa i męczennika.
2.5/ - w niedzielę 16 VI – przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
3/ - zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie we czwartek – o godz. 18.00 – Msza Św. ,następnie nabożeństwo ku czci NSPJ, Różaniec, procesja ze świecami. O przygotowanie i niesienie figury Matki Bożej i prowadzenie Różańca prosimy Apostolstwo Rodzin im. Św. Jana Pawła II.
4/ - w przyszłą niedzielę 16 VI - zapraszamy na odpust ku czci Św. Antoniego z Padwy, kapłana, Mszy św. o godz. 11.30 - będzie przewodniczył Ks. Prymicjant Maciej, kazanie wygłosi Ks. Filip Magiera. Zapraszamy do udziału wszystkich, a szczególnie Orkiestrę Zarzecką, Strażaków z OSP do chorągwi, baldachimu, obrazu Miłosierdzia Bożego, KGW, Magurzan w strojach regionalnych, służbę liturgiczną, dzieci komunijne i do sypania kwiatów, wszystkie grupy i wspólnoty parafialne, po procesji będziemy mogli przyjąć błogosławieństwo prymicyjne z odpustem papieskim!
- Spowiedź przed Odpustem w sobotę 15.VI od godz. 17.00-18.00
4.1/ - składka w tym dniu przeznaczona jest na cele parafialne/ rzutnik multimedialny/-Bóg zapłać.
5/ - zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej- w GN – film z wizyty papieskiej z 1979 r.
6/ - serdecznie dziękujemy za wszystkie dzieła miłosierdzia wobec bliźnich, prace wykonywane przy renowacji groty oraz przy kościele, Rodzinom dzieci komunijnych za porządki, dekorację kościoła- niech Pan Bóg wynagrodzi wszelkie dobro.
7/ - wszystkim Gościom i Parafianom życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia- Szczęść Boże