23 VI 2019 r - XII NIEDZIELA ZWYKŁA - DZIEŃ OJCA

1) do czwartku 27 VI włącznie Msze św. wieczorne o godz. 18.00 po niej procesja eucharystyczna połączona z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa, serdecznie zapraszamy, na zakończenie Oktawy w czwartek poświęcenie wianków.
2) liturgiczne obchody tygodnia:
2.1) w pon. 24.VI - Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela,
2.2) we czwartek 27.VI - wspomnienie Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,
2.3) w piątek 28.VI - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje post oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, Msza św. o godz. 18.00,
2.4) w sobotę 29.VI - Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła - Msze św. o godz. 7.00, 16.00, 18.00,
- składka jest przeznaczona na Świętopietrze, czyli utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
3) w przyszłą niedzielę kończymy nabożeństwa ku czci NSP Jezusa – g. 17.45.
4) Zaproszenia - plakaty w gablocie:
- pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę,
- wakacyjne wędrówki po Beskidach z franciszkanami.
5) zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz książek (zabierać ze stolika), Oremus lipcowy jest już do odebrania w zakrystii.
6) serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowanie i przeprowadzenie oraz udział w procesji na Boże Ciało, szczególnie naszej Zarzeckiej Orkiestrze i Strażakom, dziękujemy Rodzinom za sprzątanie naszej świątyni, liczymy na kontynuację, za ofiary z zeszłej niedzieli – 1855 zł. (na rzutnik medialny) za ofiary na kwiaty - 43 osoby.
7) wszystkim naszym Gościom i Parafianom życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia, Szczęść Boże !!!