8 IX 2019 r - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – NARODZENIE NMP.

1/- Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o g. 17.30.
- inauguracja grup duszpasterskich na Mszy św. o g. 8.00 oraz 11.00
2/- Rozpoczynamy dziś coroczny Tydzień Wychowania,
- składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
3/- Liturgiczne obchody tygodnia-
3.1/- w piątek 13.IX.- kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, O G. 18.00- Msza św. z kazaniem, - Różaniec, procesja z figurą Matki Bożej, przynosimy świece na procesję, o przygotowanie figury MB i niesienie Jej, prosimy Zespół Magurzanie. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość!
- w tym dniu wsp. Św. Jana Chryzostoma , bpa i dra Kościoła, w tym dniu nie ma Mszy porannej!!!
3.2/- w sobotę 14.IX.- święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w tym dniu odbywa się ogólnopolska akcja- POLSKA POD KRZYŻEM- szczegóły na stronach internetowych organizatorów i w mediach.
4/ w sobotę 14. IX.- w amfiteatrze w Żywcu- pod Grojcem odbędzie się rozpoczęcie Roku Formacyjnego Wspólnot Dziecięcych i Młodzieżowych. Rozpoczęcie o g. 10.00- zapraszamy.
5/- W przyszłą niedzielę 15.IX., obchodzimy Światowy Dzień Społecznego Przekazu, - ofiarą do puszek wspieramy Diecezjalne Radio - Anioł Beskidów.
6/- Spotkania grup i wspólnot w nadchodzącym tygodniu:
6.1/- we czwartek 12. IX.- po Mszy św. ok. g 18.45.- Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.
6.2/- w sobotę 14.IX.- O G. 9.00 Ministranci / zapraszamy kandydatów od kl. IV – wzwyż/,
- g. 10.30 – Dzieci Maryi, o g.19.00 – Młodzież, spotkania prowadz. Ks. Dk. Kamil. Zapraszamy!
- wszystkie spotkania w Domu katechetycznym.
7/- zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – jest nowy ChiT.
8/- do przyszłej niedzieli 15.IX – trwają zapisy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej – na 28.IX./sob./.
9/- serdecznie dziękujemy Rodzinom za sprzątanie Kościoła, liczymy na kontynuację
/ szczegóły- kiedy sprzątamy ustalamy z p.o. kościelnego Oskarem/.
10/- wszystkim życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia – Szczęść Boże !!!