29 IX. 2019 r. - XXVI Niedziela Zwykła

1/- zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
2/- liturgiczne obchody tygodnia- w pon. 30.IX.- wsp. św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła,
- we wtorek 1.X.- wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła, Patronki Misji,
- w środę 2.X. – wsp. Świętych Aniołów Stróżów,
- w piątek 4.X.- wsp. św. Franciszka z Asyżu,
- w sobotę 5.X.- wsp. św. Faustyny Kowalskiej ,dziewicy, Apostołki Bożego Miłosierdzia.
3/- od wtorku zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe- w niedzielę o godz. 17.30,w tygodniu o godz.17.15, bezpośrednio po nim Msza św. W październiku Msze św. w tygodniu tylko wieczorem (po różańcu) - młodsze dzieci będą zbierały wyklejankę Maryjną oraz losowały figurki Maryi do modlitwy domowej!!!
4/- w tym tygodniu przypadają – pierwszy – czwartek, piątek i sobota m-ca; modlimy się w intencji pasterzy Kościoła, prosimy o nowe powołania do służby w Kościele- także z naszej Parafii, wielbimy Najświętsze Serce Pana Jezusa, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.
5/- we czwartek od godz. 16.00 - wysawienie Najśw. Sakramentu – do adoracji w ciszy – w tym czasie do godz. 17.30 Spowiedz św.dla dzieci, młodzieży dorosłych –z okazji 1 piatku/będzie 2 Księży/, godz.18.00-Msza św.
6/- w piątek, po Mszy św. o godz.7.00 - odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną,
prosimy o zgłaszanie nowych osób/ potwierdzamy obecność chorych w zakrystii- do piątku/, od godz. 16.00 adoracja Najśw.Sakr. I możliwość Spowiedzi św. do godz. 17.30, Msza św. o godz. 18.00.
7/- w sobotę o godz. 6.25 – Różaniec pokutno- wynagradzający, o godz. 7.00 – Msza św. O Niepokalanym Sercu NMPanny, po niej dalsze modlitwy ku czci Matki Bożej, serdecznie zapraszamy!!!
7.1/- w przyszłą niedzielę składka przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne w Krakowie po Mszy św. o godz. 8.00- zmianka tajemnic różańcowych.
8/- spotkania grup i wspólnot dzieci i młodzieży wg wyznaczonego grafiku – zapraszamy !!!
8.1/- we wtorek 1.X.- na Różaniec i Msze św. zapraszamy dzieci komunijne z kl.III – wraz z Rodzicami poświęcenie i rozdanie różańców/, po nabożeństwie spotkanie w kościele- obecność obowiązkowa!!!
8.3/- w piątek 4.X.- na Różaniec i Mszę św. oraz spotkanie zapraszamy Młodzież z kl.VIII- oraz I- średniej przygotowującą się do Sakrament u Bierzmowania w 2020 roku – obecność obowiązkowa !!!
9/- w zakrystii jest do odebrania przez abonentów październikowy nr OREMUSA, nowe Dobre Nowiny.
10/- wszystkim życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!!!