6 X 2019 r. - XXVII Niedziela Zwykła

1/- serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe – w niedzielę o g. 17.30, w tygodniu o g.17.15, bezpośrednio po nim jest odprawiana Msza św., w październiku - nie ma Mszy porannej
2/- Liturgiczne obchody tygodnia:
2.1/- w pon. 7.X.- wsp. NMP Różańcowej.
2.2/- w przyszłą niedzielę – 13.X.- będziemy obchodzić 19. Dzień Papieski- do puszek przed - kościołem zbierane będą ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej, ale biedniejszej Młodzieży.
3/- w tym dniu odbędzie się ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie - o g. 17.00 –Różaniec - połączony z procesją fatimską/ prosimy o przyniesienie lampionów/- a następnie Msza św. – g.18.00 - o przygotowanie figury Matki Bożej Fatimskiej i niesienie Jej prosimy braci Strażaków z naszej OSP - szczególnie będziemy się modlili z naszą Ojczyznę i Nauczycieli–w przeddzień ich święta, zapraszamy
4/- przyjmujemy już rezerwacje Mszy św. na 2020 rok
5/- w zakrystii, przed i po Mszach św. oraz w kancelarii parafialnej w dniach dyżuru- przyjmujemy już -na wypominki roczne i listopadowe wg dotychczasowych zasad.
6/- w Koszycach, na Słowacji- w przyszłą sobotę 12.X.- o g. 11.00- w tamtejszej katedrze odbędzie się - uroczysta Msza św.- ku czci Św. Melchiora Grodzieckiego, z okazji 400 – lecia od męczeńskiej śmierci - kto może się tam udać – serdecznie zapraszamy !!! – szczegóły na plakacie w gablocie i stronie Kurii.
7/- we czwartek po Różańcu i Mszy św. – ok. 18.30 – spotkanie Akcji Katolickiej naszej Parafii.
8/- spotkanie wspólnot dzieci i młodzieży wg wyznaczonego grafiku.
9/- zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, w zakrystii jest do odebrania październikowy - nr OREMUSA oraz Kalendarz Rolników/ 3 szt./.
10/- zapraszamy do kina Janosik na film o O.Pio oraz Piłsudski, Legiony /Bielsko-Biała/
11/- ogłoszenia o ZUS-ie i badaniach – szczegóły w gablocie.
12/- za tydzień niedziela wyborcza- zachęcamy do spełnienie tego obowiązku patriotycznego !!!
13/- dziękujemy Rodzinom za sprzątanie naszej Świątyni- liczymy na kontynuację !!!
14/- wszystkim życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia –Szczęść Boże.