20 X 2019 r. - XXIX Niedziela Zwykła – Światowy Dzień Misyjny - Tydzień Misyjny.

1) Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w Kościele, jako Światowy Dzień Misyjny, który - rozpoczyna Tydzień Misyjny - będziemy się modlili w intencjach misyjnych Kościoła - składka dzisiejsza jest przeznaczona na polskich Misjonarzy (1903 osoby w 96 krajach).
2) Zapraszamy wszystkich na modlitwę różańcową - w niedzielę o g. 17.30, w tygodniu o g. 17.15, - bezpośrednio po nim jest odprawiana Msza św., oby nas było więcej, szczególnie dzieci i młodzieży
3) Liturgiczne obchody tygodnia:
3.1) We wtorek 22.X - wsp. Św. Jana Pawła II (data inauguracji pontyfikatu), po Mszy wieczornej - nabożeństwo do Św. Rity z poświęceniem róż - serdecznie zapraszamy!!!
3.2) W środę 23.X - wsp. Św. Józefa Bilczewskiego - abp lwowskiego (pochodzącego z Wilamowic),
4) W zakrystii, przed i po Mszach św. oraz w kancelarii parafialnej w dniach urzędowania- - przyjmujemy na wypominki roczne i listopadowe - wg dotychczasowych zasad.
5) Obok stolika z gazetami, skrzynka na ofiary - na Mszę św. za wszystkich Zmarłych – 2.XI godz. 16.00.
6) Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych Zmarłych – oznaka naszej żywej wiary.
7) Dziś i za tydzień, przed kościołem i 1.XI - na cmentarzu Oaza młodzieżowa rozprowadza lampiony, dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na potrzeby tejże wspólnoty, Bóg zapłać za ofiary.
8) Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, m.in. Dobre Nowiny, ChiT, w przyszłym - tygodniu GN – będzie z Filmem o ŚW. Bernadecie i o objawieniach MBożej w Lourdes - cena 6zł, - od przyszłej niedzieli będzie można odbierać nr listopadowy Oremusa- w zakrystii,
9) Do końca miesiąca misyjnego zbieramy stare monety – do puszki pod chórem – na Misje.
10) Serdecznie dziękujemy: - za wszelkie dobro, które czynicie blizniemu,- za ofiary z zeszłej - niedzieli na fundusz stypendialny dla Młodych, żywy pomnik Św. Jana Pawła II – 1150 zł, - Rodzinom za sprzątanie naszego wspólnego Domu Bożego - liczymy na kontynuację!!!
11) Spotkania grup i wspólnot - dziecięcych młodzieżowych - wg wyznaczonego grafiku.
12) Zaproszenia z gabloty – 27 X g.19.00 - Żywiec-Zabłocie, koncert muzyki Gospel (gratis)
13) Wszystkim Gościom i Parafianom, życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia-Szczęść Boże!!!