27 X 2019 r. - XXX Niedziela Zwykła

1) Do czwartku – 31.X.- włącznie, zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe, po nim bezpośrednio Msza św.
2) W pon. 28.X.- Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, imieniny m.in. Ks. Bpa Seniora Tadeusza.
3) W tym tygodniu przypadają – 1 piątek oraz 1 sobota m-ca, oddajemy cześć NSPJ i Niepok. Sercu NMP.
4) We wtorek 29.X.- SPOWIEDŻ ŚW.- przed Odpustem – g.14.-15.30 oraz 16- 18- będzie spowiadało 3 Księży - we czwartek- 31.X.- na 1 piątek, od g. 16- 18- 2 Księży, w tym czasie wystawienie Najśw. Sakr.do adoracji!!!
5) W piątek 1.XI.- przypada Uroczystość Wszystkich Św., zarazem nasz Odpust parafialny, Sumę odpustową - o g. 11.15 - odprawi Ks.Kazimierz PODSIADŁO z Zakopanego - przeżywający 55 – rocznicę święceń kapłańskich.
6) Na to wielkie Święto zapraszam wszystkich – Gości i Parafian, Orkiestrę Zarzecką,Strażaków z OSP w Zarzeczu - do asysty procesyjnej- baldachimu, niesienia obrazu Miłosierdzia Bożego, Magurzan i KGW – w strojach reg.- - do feretronów, dzieci do sypania kwiatów, komunijne, młodzież, wszystkie wspólnoty duszpasterskie
7) O g. 15.00- Nabożeństwo żałobne połączone z procesja i wypominkami- na naszym cmentarzu.
8) W tym dniu nie obowiązuje post oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, Msze św. o g. 8, 11.15, 18.
9) Przypomnieć- o Odpustach za Zmarłych/ 1-8.XI./, przygotowaniu feretronów na procesję do czwartku 31.X.
10) W sobotę 2.XI.- wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. o g.7.00, 16.00- za wszystkich naszych - Zmarłych z naszych Rodzin o g.15.30 - wypominki z Koronką do Bożego Miłos., oraz o g. 18.00. - 1 sobota – o g. 6.25 – Różaniec pokutno – wynagradzający, po Mszy św. o g.7.00- udamy się do Chorych
11) Na wypominki Roczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii paraf.- wg dotychczasowych zasad.
12) Dziś przed kościołem oraz 1.XI przy cmentarzy Młodzież naszej parafii będzie rozprowadzała lampiony… - dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na bieżąca działalność Wspólnoty- Bóg zapłać za ofiary.
13) W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 8.00- zmianka tajemnic różańcowych, na Mszę św. o g. 11.00- - zapraszamy dzieci komunijne z klasy III – wraz z Rodzicami!!!
14) W tym dniu odbędzie się w Oświęcimiu- Brzezince- nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji ofiar - obozów koncentracyjnych i gułagów, początek o g. 14.00 przy Bramie Śmierci – gorąco zapraszamy !!!
15) Składka w tym dniu jest przeznaczona na Katedrę Sw. Mikołaja w B.- B. oraz na Diecezję.
16) Zachęcamy do czytania prasy katolickiej/GN filmem- 6 zl/ ,Oremus listopadowy do odebrania w zakrystii.
17) Dziękujemy za wszelkie dobro, które czynicie wobec drugiego człowieka oraz Rodzinom za sprzątanie - Domu Bożego- liczymy na kontynuacje/ umawiamy się na dzień i godz. z Oskarem, p.o.kościelnego/,
18) Wszystkim życzymy szczęśliwego i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże !!!