10 XI 2019 r. - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - Dzień Solidarności z Kościołami Prześladowanymi

1/ Dziś o g. 17.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia w int. Zmarłych połączona z wypominkami.
2/ Liturgiczne obchody tygodnia:
2.1/ W poniedziałek 11 XI wspomnienie Św. Marcina z TOURS, biskupa. W tym dniu obchodzimy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości – modlimy się w intencji naszej ziemskiej Ojczyzny o godz. 7.00. Zapraszamy na główne obchody tego święta w naszej gminie – w parafii - w Łodygowicach Górnych, w programie: Msza św, koncert patriotyczny, Apel poległych z pełnym ceremoniałem wojskowym. Początek o godz. 17.00 – szczegóły na stronach internetowych Gminy i łodygowickiej Parafii. Gorąco zapraszamy!
2.2/ We wtorek- 12.XI.- wsp. Św. Jozafata, bpa i męczennika- jest to Dzień Solidarności z Kościołem - prześladowanym na całym świecie- po Mszy św., ok. g.18.30- film misyjny o Kościele w Sudanie,
2.3/ W środę 13.XI.- wsp. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męcz. Polski
2.4/ W czwartek – 14.XI.- wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej.
2.5/ W piątek – 15.XI.- oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu- z racji trzeciego piątku miesiąca!!!
2.6/ W przyszłą niedziele na Mszę św. o 11.00 – zapraszamy Młodzież – przygotowującą sie do - Sakramentu Bierzmowania z klas. VII, VIII oraz 1- średniej / po podstawówce- wraz z Rodzicami. - składka przeznaczona jest w tym dniu na Diecezjalny Dom Rekolekcyjny w Andrychowie.
3/ We czwartek po Mszy św. – spotkanie Akcji Katolickiej.
3.1/ Spotkania wspólnot dziecięcych młodzieżowych wg stałego grafiku- - w sobote o g. 9.30 – Ministranci, g.10.30 – Dzieci Maryi, 18.30 – Młodzież oazowa- - zapraszamy nowe osoby do tych grup !!!
4/ Do końca listopada przyjmujemy na wypominki roczne i listopadowe- w zakrystii i kancelarii par.
5/ ZACHĘCAMY DO NABYWANIA I CZYTANIA PRASY KATOLICKIEJ, OREMUS XI W ZAKRYSTII, - obok zakrystii można nabyć kalendarze katolickie oraz flagi narodowe-Maryjne, papieskie-12 zł - wypożyczajmy książki ze stolika – przynośmy swoje, ale wartościowe, aby mogli skorzystać inni.
6/ Serdecznie dziękujemy Ks. Dk. Kamilowi za wszelkie zaangażowanie w naszej Parafii, - Rodzinom za sprzątanie kościoła –liczymy na kontynuację,
7/ WSZYSTKIM ŻYCZYMY SZCZĘŚLIWEGO I BLOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA – SZCZĘŚĆBOŻE!!