17 XI 2019 r.- XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1/ Dziś o g. 17.30 - koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z wypominkami listopadowymi.
2/ Liturgiczne obchody tygodnia:
3.1/ W pon. 18.XI - wsp. Błog. Karoliny KÓZKÓWNY, dziewicy i męczennicy, w ty dniu przypadają
- imieniny Ks, Bpa Romana PINDLA - pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach i całej Diecezji,
- polecajmy także wszystkich Parafian, którzy noszą to imię - także Ks. Romana ZONIA.
3.2/ W środę 20.XI - wsp. Św. Rafała KALINOWSKIEGO, kapłana.
3.3/ W czwartek 21.XI - wsp. Ofiarowania NMP, jest to dzień imienin Ks. Bpa Seniora Janusza ZIMNIAKA, pamiętajmy o nim w modlitwie, polecamy także wszystkich Solenizantów z Parafii.
- po Mszy św. ok. godz. 18.30 – spotkanie Apostolstwa Rodzin im. JP II.
3.4/ W piątek 22.XI - wsp. Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy - polecamy schole, zespoły śpiewacze, organistów i wszystkie Cecylie – zapraszamy do wspólnej modlitwy- na Mszy św. o g. 7.00.
3.5/ W sobotę 23.XI – o g.18.00 – dziękczynna Msza św. za 20 lat istnienia i posługi dla naszej Parafii - Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, zapraszamy także byłych członków tejże wspólnoty.
3.6/ W przyszłą niedzielę – 24.XI - obchodzimy uroczystość – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w tym dniu składka na potrzeby Parafii, dzisiejsza na Dom Rekolekcyjny w Andrychowie. Bóg zapłać.
4/ Nasza Parafia organizuje 9 dniową pielgrzymkę do MEDIUGORIA – miejsca objawień Matki Bożej, połączoną ze zwiedzaniem tamtejszych terenów i odpoczynkiem, termin od 17.IV (piątek) 2020 r. do 25.IV – włącznie (sobota), koszt 1390 zł, szczegóły w gablocie ogłoszeń /po lewej stronie/, na stronie internetowej oraz do pobrania w zakrystii w tradycyjnej formie, ilość miejsc – 46, można także zaprosić osoby spoza Parafii, zgłoszenia do końca listopada w zakrystii lub kancelarii w dniach i godzinach urzędowania, serdecznie i gorąco zapraszamy, w planach następne, co rok 1.
5/ Obok zakrystii można nabyć – kalendarze katolickie oraz książkę NIEPLANOWANE – 30 ZŁ.
6/ Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej przynajmniej 1 czasopismo w każdym domu.
7/ Módlmy się za Ojca św Franciszka, który od 20- 26.XI.- będzie pielgrzymował po Tajlandii i Japonii - obserwujmy te wizytę w TV TRWAM oraz słuchajmy w Radiu Maryja.
8/ Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła – liczymy na kontynuację!!!-błogosławieństwo.