Ogłoszenia

12.IX. 2021 r. – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA – BEATYFIKACJA PRYMASA WYSZYŃSKIEGO..I  M.RÓŻY.

1/- zapraszamy na Nieszpory niedzielne o g. 17.30.

2/-liturgiczne  obchody tygodnia;

2.1/- w pon. 13.IX.-Św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła.

2.2/- we wtorek – 14.IX.- święto  Podwyższenia Krzyża  Świętego.

2.3/- w środę- 15.IX.- wspomn. Matki Bożej Bolesnej.

2.4/- w czwartek- 16.IX.- Św. męcz.-Korneliusza, papieża i Cypriana, bpa.

2.5/- w sobotę – 18.IX.- święto Św. Stanisława  Kostki, zakonnika, Patrona Polski.

3/- w środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież, wych.

4/- w przyszłą nidziele – 19.IX.-Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu-ofiarą do

- puszek wspieramy Diecezjalne Radio Katolickie- Anioł Beskidów, składka kopertowa.

5/- w pon. 13.IX.- zapraszamy na kolejne NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE- O G. 17.00.

- wystawienie Najśw. Sakr. i Różaniec Fatimski, następnie Msza św. z kazaniem oraz

- procesja fatimska ze świecami, w tym miesiącu o prow. różańca, przygotowanie i niesienie

- figury  MBożej prosimy MAGURZAN, serdecznie zapraszamy wszystkich na to nabożeństwo!

6/-zapraszamy na spotkania po półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią- grupy:

- we czwartek – 16.IX.- na Mszę św. o g. 18.00 i spotkanie – Akcję  Katolicką.

- w sobotę – 18.IX.- - NA G. 10.30 – Dzieci  Maryi   wraz z Animatorkami/ salki/.

7/- dziś o g. 12.oo – transmisja z beatyfikacji  Prymasa Wyszyńskiego i S. Róży Czackiej-

- ze świątyni  Opatrzności Bożej w Warszawie/ TVP 1, TV TRWAM/- zapraszamy.

7.1/-w niedzielę- 19.IX.- OD G. 12.00 -18.00 – będzie adoracja  Najśw. Sakr/coroczna/

8/- zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej- stojak pod chórem-

- nowy OREMUS wrześniowy jest do odebrania w zakrystii.

9/- w sobotę 18.IX.-Diecezjalna  Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej,

- szczegóły w gablocie ogłoszeń – serdecznie zapraszamy !!!.

10/-wszystkim życzymy szczęśliwego, zdrowego, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.