Ogłoszeenia Duszpasterskie na 29. XI. 2020 Pierwszą Adwentu

29. XI.2020 r. – I NIEDZIELA ADWENTU – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

1 / - dziś dodatkowa Msza św. o godz. 16:45, zapraszamy także na Nieszpory niedzielne o godz. 17:30

2 / - w czasie adwentowego czuwania razem z Maryją – zapraszamy codziennie na Roraty

- OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 17:00, W SOBOTE O GODZ. 18:00 / także przez Internet.

3 / liturgiczne obchody tygodnia – nie ma Mszy porannych, - z wyj. Pierwszego piątku i soboty.

3.1 / w pierwszy czwartek 3.XII, - wspomn. Św. Franciszka Ksawerego, kapłana – patrona Misji.

Od godz. 16 – 17 Godzina święta w int. Powołań i możliwości skorzystania ze Spowiedzi św.

na pierwszy piątek.

3.2 / w pierwszy piątek 4.XII, - oddajemy cześć NSP Jezusa oraz Św. Barbarze – dziewicy i męczennicy

- modlimy się za Górników i ich Rodziny, jest to także Dzień modlitwy za bezrobotnych.

Msze św. o godz. 7:00, dodatkowa za górników i ich Rodziny oraz za Zmarłych – o godz. 9:30

- od godz. 16 – 17 adoracja Najśw. Sakr. I możliwość skorzystania z Sakr. Pokuty, o godz.17:00 Msza Św

- zapraszamy na tę Mszę Św. kandydatów do Sakr. Bierzmowania – kl. I – II szkoły Średniej oraz kl. VIII

- DO CHORYCH UDAJEMY SIĘ Z POSŁUGĄ SAKRAMENTALNĄ W SOBOTĘ – 5.XII. – OD godz. 9:00

- będzie to już wizyta także na Święta, zgłaszamy nowe osoby do piątku – 4.XII.

3.3 / w pierwszą sobotę – 5.XII. oddajemy Cześć Niepokalanemu Sercu NMP – zapraszamy na Mszę Św. o godz. 7:00,

po niej wystawienie Najśw. Sakr. Oraz różaniec pokutno – wynagradzający i modlitwy.

4 / w przyszłą Niedzielę – modlitwa i ofiarą do puszek – wspieramy Kościół na Wschodzie.

4.1 / - do przyszłej niedzieli ruszamy z akcją – WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM / pod chórem.

- świece po 10 zł, / 4 zł. Do Caritas Diecezji, 6 zł – fundusz pozostający w parafii na paczki świąteczne.

5 / - spotkanie dzieci komunijnych z kl. III. Wraz z jednym rodzicem – połączone z poświęceniem

- medalików odbędzie się 8.XII / WTOREK / o godz. 17:00 – Msza Św. i spotkanie / w Kościele /

6 / - w zakrystii można przez cały ADWENT zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół świąteczny.

7 / - zachęcamy do nabywania i czytania prasy Katolickiej, są nowe DOBRE NOWINY.

- w zakrystii jest do odebrania grudniowy OREMUS  - dla prenumeratów.

8 / - pamiętamy o codziennym życiu o reżimie sanitarnym – DDM i walczących z pandemią.

9 / - dziękujemy Rodziną za sprzątanie kościoła – liczymy na kontynuację.

10 / - wszystkim życzymy błogosławionego, zdrowego, szczęśliwego tygodnia. Szczęść Boże.