Ogłoszenia Duszpasterskie z 25.12.2022 - Bożego Narodzenia

Święto Bożego Narodzenia:

1. Dziś o godzinie 17.30 nabożeństwo do Dzieciątka Jezus, gorąco zapraszamy.
  2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą niedzielę o g. 8.00, 11.00, 18.00, na Mszy św. o godz. 11.00 i po niej będą kolędować Magurzanie, zapraszamy! Na Mszach dopołudniowych święcimy owies.
  3. Tydzień w liturgii Kościoła:
  • we wtorek 27.XII. święto Św. Jana Ap.i Ew - poświęcenie wina.
  • w środę 28.XII. Św.Młodzianków Męczenników.
  • w piątek 29.XII. święto Św. Rodziny - Jezusa, Maryi, Józefa, Msza św. o godz. 18.00 – zapraszamy wszystkie Rodziny!
  • w sobotę 31.XII. ostatni dzień starego roku - zapraszamy wszystkich na uroczyste nabożeństwo dziękczynno-błagalne za mijający rok o godz. 17.00, po nim bezpośrednio będzie odprawiana Msza św., odpust zupełny zyskuje każdy, kto spełni zwykłe warunki odpustu i odmówi pobożnie Ciebie Boga.
  1. W przyszłą niedzielę 1.I. przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki a zarazem Światowy Dzień Modlitwy o pokój na świecie, także na Ukrainie, składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Krakowie.
  2. Program kolędy na najbliższy tydzień jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej
  3. Od Nowego Roku wprowadzamy dodatkową Msze św. niedzielną i tak od 1.I. Msze św. w niedzielę będą o g. 7.30 przed nią wypominki, 9.30, 11.00, 18.00 eksperymentalnie na razie na pół roku.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny 15 zł, Niedziela - 10 zł.
  5. Dziękujemy sponsorom i budowniczym Szopki, ekipie dekoracyjnej oraz porządkowej za wszystkie prace i posługi Msza św. w ich intencji 15.I o godz. 11.00

opublikował: Rafał Pietraszko 24.12.2022 00:08