19.III.- I V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP.

19.III.- I V   NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTUŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP.

1/- zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem  pasyjnym o godz. 17.oo- po nim bezpośrednio jest      sprawowana Msza św./ bez kazania/- gorąco zapraszamy!!!

2/- od godz. 12.00 do godz. 17.00 – zapraszamy na GODZINY ŁASKI !!!

3/- liturgiczne obchody tygodnia:

3.1/- w pon. Uroczystość / liturgiczna  Św. Józefa- Oblubieńca  NMP.

3.2/- w sobotę – 25.III. – Uroczystość  Zwiastowania NMP- jest to zarazem   Dzień  Świętości Życia   w naszej Ojczyżnie,  składka w ty m dniu jest na Dom-Samotnej Matki i Dziecka, w B.- Białej  - Bóg zapłać za wszelkie ofiary !!!

- podejmijmy lub odnówmy  Duchową Adopcję Dziecka Poczętego- jeszcze nienarodzonego, a zagrożonego w swoim istnieniu ! -  [* więcej  wiadomości  na Mszy Świętej ]

- w tym dniu przypada 31 rocz. powołania naszej Diecezji przez Św. Jana Pawła                                                                                                                                        -  w czwartek spotkanie  kandydatów do bierzmowania (kl. VIII) z rodzicami –g.18.00 - Msza Św!

4/-omówienie Rekolekcji/ dotyczy dzieci i młodzieży, podziękowania wszystkim

5/- od przyszłej niedzieli będzie można nabyć świece- paschaliki –ofiara od 10 zł  - zysk ze sprzedaży tych świec służy pomocy charytatywnej w naszej Parafii !!!

- pod chórem można nabyć religijne kartki wielkanocne – zachęcamy !!!

6/- pod chórem , po prawej stronie – Gość Niedzielny, nowy MGN, Niedziela-10

- korzystajmy z biblioteczki parafialnej, filmów na DVD, gier planszowych !!!

7/- zaproszenia – na koncert  pieśni pasyjnej  org. Caritas dla wszystkich !!!-

- 24.III. – godz. 17.30 – kościół Św. Maksymiliana w B.-B. Aleksandrowicach !!!

- Mękę Pańską – 2.IV.- Niedziela  Palmowa- Żywiec- amfiteatr pod Grojcem- 19.

-/ szczegóły w gablocie po prawej stronie/, nie ma w Kalwarii i Oświęcimiu…

- do 2.IV. –trwają  zapisy na pielgrzymkę do  Łagiewnik – od 30.IV- do 3.V.-!!!

opublikował: Ksiądz Proboszcz 18.03.2023 12:55