6 NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14.V. 2023 r.- OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

6  NIEDZIELA WIELKANOCNA -  14.V. 2023 r.- OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

1/- po Sumie o g. 11.00- zapraszamy do naszej świątyni- do g. 17.30 – na prywatne audiencje

- do Pana Jezusa, który będzie czekał nie tyko na Parafian ale także na naszych Gości !!!

2/- przez cały tydzień-o g. 17.30 – nabożeństwo majowe ku czci NMP- gorąco zapraszamy !!!

- bezpośrednio po nim jest odprawiana Msza  św.- nie ma w maju – Mszy św. porannych .

3/ - w pon., wt. i środę przypadają w naszej Ojczyznie – DNI MODLITW O  URODZAJE- tzw.

Dni Krzyżowe- Kościół modli się w tych dniach prosząc P.Boga o błogosławieństwo dla każdej

- ludzkiej pracy, zwłaszcza na roli –  o dobrą pogodę, aby nikomu nie zabrakło chleba !!!-

- zapraszamy wszystkich – Gości i Parafian do wspólnej modlitwy w tych intencjach !!!

4/- we wtorek – 16.V.-przypada  swięto Św. Andrzeja BOBOLI, kapłana i męczennika, jednego

- z głównych Patronów Polski/, oprócz Św. Wojciecha BM oraz Św. Stanislawa BM/.

5/- w piątek – 19.V.- przypada dzień modlitw do Miłosierdzia Bożego – z racji 3- go piątku,

- w tym dniu rozpoczynammy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego/ 28.V.

6/- od tego roku w tę urocz. – na Mszy św. o godz. 18.00 – będziemy obchodzili – 1 rocznicę

- Komunii św. dzieci z kl. IV- już dziś zapraszamy dzieci rocznicowe, rodziców, chrzestnych i In

-/ względy ekonomiczne i praktyczne  - jest już dekoracji z I – Komunii św./.

7/- w przyszłą niedzielę – 21. V.-będziemy obchodzić- Uroczystość Wniebowstąpienia

- Pańskiego, o godz. 7.30 – Msza św. o urodzaje- zamawiana jak co roku  przez KGW-!!!

- o g. 9.30 – Msza św. w int. tych wszystkich0 osób i grup,którzy mi pomogli przy imieninach.

8/- do końca maja trwają zapisy na 2- dniową pielgrzymkę w Bieszczady – 9 i 10. VI.

9/- do 15.VI./przed wakacjami /- prosimy o PEŁNĄ  WPŁATĘ na pielgrzymkę do Medjugorje!!!

10/- prosimy odbierać zamówione książki – w zakrystii, na stoliku – do nabycia od ręki !!!

11/- zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, pójścia do TP w B.- B./dobry rep./,

- udziału w koncertach – dziś – MCK – G.17.00- Wiedeń na wesoło – m. In. Będzie tam-

-śpiewał jako tenor- partie solowe – P. Michał BORKOWSKI, można kupić bilety przed koncert

12/ -  W  najbliższy  wtorek  i   czwartek  ( 16  i  18  maja )  spotkania  w  kościele  dzieci  pierwszokomunijnych  z  klas  trzecich  wraz  z  Rodzicami.   Zapraszamy  na nabożeństwo majowe, Mszę  Świętą, a po  niej  ok.  18.45  próba  z  ustawieniem, wierszami  i  czytaniami  -  obecność  obowiązkowa.

12.1  -   Bardzo  proszę,  aby  Rodzice  dzieci  klas  trzecich  -  komunijnych  otworzyli  szkolny  dziennik  elektroniczny  na  „ LIBRUSIE”  i  przeczytali  bardzo  ważne  informacje,  które  zamieścił  dla  Nich  ksiądz  Sławomir -  Bóg  zapłać !

opublikował: Ksiądz Proboszcz 12.05.2023 13:04