UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21.V. 2023 r. – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ  WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21.V. 2023 r.  – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1/- od g. 12.00 – 17.30- zapraszamy wszystkich- Gości i Parafian – na Godziny Łaski !!!

2/- przez cały tydzień o g. 17.30 – nabożeństwo majowe połączone z nowenną do Ducha Św.,

- zachęcamy do Majówek domowych oraz przy kapliczkach i krzyżach- nie żałujmy czasu !!!

3/- liturgiczne obchody tygodnia-

3.1/- w pon. Św. Rity- patronki spraw trudnych w małżeństwach i rodzinach- zapraszamy !

3.2/- w środę-  NMPanny- Wspomożycielki Wiernych, dzien modlitw za Kościół w Chinach !!!

3.3/-w piątek – Św. Filipa NEREUSZA, kapłana/ imieniny Ks. Filip Magiera z oś. Karpackiego/,.

- w tym dniu modlimy się za wszystkie MAMY- żyjące i zmarłe !!!- zapraszamy.

3.4/- w przyszłą niedzielę – 28.V.-przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego- na Mszy św.

- o g. 11.00 – uroczystość 1- komunijna dzieci z klasy III.   - Spowiedż św. dla nich i ich rodzin

będzie w piątek – 26.V.- OD G. 18.30- 20.00 - / będzie 3 Kapłanów/- można także korzystać-

- w ciągu tygodnia od g. 17.30 – 18.00- w czasie MAJÓWEK- ZAPRASZAMY !!!.  -  Próba  Generalna – komunijna  będzie  we  wtorek  o  godz. 18.45. Dzieci i wszystkich Rodziców prosimy o przybycie.

4/- w pon. 22.V. –M przypada 28 rocz. Pobytu Św. JPII – w Skoczowie, B.-B. oraz w Żywcu !!!

5/- OŁTARZE NA BOŻE CIAŁO – 8.VI.- PO MSZY ŚW. OP G. 10.00 – rusza procesja do 4 ołtarzy-

I – ul. Pogodna-  przy domu P. Kantyków- przygotowuje cała Rada Parafialna i pobliskie rodz.

II- ul. Pogodna = przy domu P. Smyrdek- przygotowuje KGW – i pobliskie rodziny,

III- ul. Beskidzka – figura P.Jezusa – Akcja Katolicka oraz pobliskie rodziny.

IV- przy krzyżu misyjnym – Apostolstwo Rodzin JP II oraz Legion Maryi oraz pobliskie rodziny

- już dziś dziękujemy wszystkim grupom i wspólnotom za  ich zaangażowanie- Msza św. –

- w ich int. Będzie odprawiona  w niedziele odpustową- 18.VI.- o g. 11.00- zapraszamy !!!

6/- zakończyły się zapisy na pielgrzymke w Bieszczady, wpłaty całośći – 200 zł do końca maja.

7/-od przyszłej niedzieli – do końca czerwca- będą trwały zapisy na pielgrzymko- wycieczkę –

- od 31.VII.- 3.VIII./od pon. do czw./- m.in. na Mazury oraz do Gioetrzwałdu, Św. Lipki,przy-

- zapisie wpłacamy zaliczke w wys. 500 zł- do 15.VII.- całość, serdecznie zapraszamy !!!

opublikował: Ksiądz Proboszcz 20.05.2023 16:29