Nabożeństwo Czterdziestogodzinne - Adoracja Pana Jezusa dla Ministrantów i Lektorów

Nabożeństwo   Czterdziestogodzinne  dla  Ministrantów  i  Lektorów  -  Adoracja  Pana  Jezusa  w   kościele (  dyżury )

przygotowujące  do  Wielkiego  Postu

28 stycznia; oraz  411  -  lutego  2024 (niedziele)  -  przychodzimy   do  kościoła  w  te  niedziele  drugi  raz  !!!

Adoracja  Najświętszego  Sakramentu

UWAGA  !!!   -   Proszę  zabrać  ze  sobą  do  kościoła  na  Adorację  Różaniec  i  książeczkę  komunijną   do  nabożeństwa.  Adoracja  trwa  dla  każdego  ministranta  i  lektora  jedną  godzinę. Ministranci  zakładają  czerwoną  sutankę i złotą  pelerynką. Adorujemy  Pana Jezusa  po  dwóch,  klęcząc przed ołtarzem na klęcznikach.  W razie potrzeby  zdrowotnej  można  trochę  usiąść   na  pierwszej  ławce.

Godzina  Adoracji  (  od…do… )         Imię  i  Nazwisko  adorującego

12.00   -    13.00 ……………………….. 1.  Michał  Kilka   i   Filip  Pindel